Nowoczesne mleko modyfikowane Bebiko Junior 3 dla każdego malucha

Każdy rodzic chce pomóc rozwijać się swoim dzieciom w optymalny sposób. Szukamy więc najlepszych rozwiązań wspierających organizm malucha już od pierwszych lat życia. Na rynku dostępne są różne produkty, które mają za zadanie dostarczyć organizmowi niezbędne witaminy, minerały i składniki odżywcze. Warto zwrócić szczególną uwagę na mleko Bebiko Junior 3. Jest to produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 1. roku życia.

Uzupełnienie codziennego jadłospisu dziecka

Bebiko Junior 3 może w doskonały sposób uzupełnić dietę naszej pociechy. Zawiera różne składniki w większej ilości niż tradycyjne mleko krowie, a jednocześnie dzieci bardzo chętnie piją mieszankę o słodkawym posmaku. Mleko Bebiko Junior 3 bardzo dobrze rozpuszcza się w wodzie i tworzy jednolitą konsystencję łatwo do spożycia. Trzeba tylko pamiętać, że napój nie powinien być zbyt gorący, aby mleko modyfikowane nie straciło swoich cennych właściwości zdrowotnych.

Składniki pozytywnie wpływające na organizm

Mleko Bebiko Junior 3 zawiera dużą ilość żelaza, jodu, a także witamin A, C i D. Są to składniki wspierające prawidłowy rozwój układu odpornościowego, a także tkanki nerwowej. Produkt nie zawiera sztucznych konserwantów ani barwników, nie ma też w składzie żadnych wzmacniaczy smaku. Dlatego może być bezpiecznie podawany dzieciom już po ukończeniu 1. roku życia. Bebiko Junior 3 nie powoduje problemów żołądkowych i jest chwalone przez rodziców z całej Polski.

Prawidłowy sposób przygotowania mleka

Warto zwrócić uwagę, że mleko Bebiko Junior 3 powinno być przygotowane zawsze bezpośrednio przed spożyciem przez dziecko. Niewykorzystana część nie może być uzupełniana przez nową porcję. Napój powinien być wypity przez malucha w ciągu 2 godzin od przygotowania, natomiast całą zawartość opakowania należy wykorzystać nie później niż 1 miesiąc po zakupie. Dzięki temu mleko utrzyma najwięcej wartości odżywczych i będzie zawsze pozytywnie wpływać na organizm naszej pociechy. Bebiko Junior 3 to mleko modyfikowane, któremu można zaufać.

 

 

About the author