Czym jest Bebiko?

Bebiko to firma produkująca żywność dla niemowląt, wytwarza organiczne, zdrowe i smaczne produkty dla niemowląt i małych dzieci. Ich misją jest zapewnienie najlepszego możliwego odżywiania rosnącym dzieciom, a ich pasją jest udostępnianie zdrowej żywności wszystkim rodzinom.
Produkty Bebiko są wykonane z wysokiej jakości składników i są wolne od sztucznych barwników, aromatów i konserwantów.

Początki firmy Bebiko

Firma została założona w 2015 roku przez Shoshannę Berger, mamę, która chciała stworzyć dla swoich małych dzieci zdrową żywność, która byłaby łatwa w przygotowaniu. Zaczęła eksperymentować z różnymi przepisami w domu i wkrótce zdała sobie sprawę, że w Izraelu – gdzie świeże produkty nie zawsze są dostępne przez cały rok – i na całym świecie istnieje zapotrzebowanie na pożywne jedzenie dla dzieci.

Osiągnięcia firmy Bebiko

Produkty Bebiko są obecnie sprzedawane w ponad 400 sklepach w całym Izraelu, w tym w głównych sieciach supermarketów. Firma zdobyła wiele nagród, w tym najlepszy nowy produkt w 2016 r. przez izraelskie stowarzyszenie ds. żywności i napojów, a także dwa złote medale na 2017 Global Awards w Berlinie. Produkty Bebiko są wytwarzane z organicznych składników, w tym świeżych owoców i warzyw, produktów pełnoziarnistych, roślin strączkowych i zdrowych tłuszczów, takich jak oliwa z oliwek i olej rzepakowy. Wszystkie ich produkty są bez GMO, bezglutenowe i nie zawierają sztucznych barwników ani aromatów.

Co oferuje firma Bebiko?

W menu Bebiko szeroki wybór znajdują się saszetki z jedzeniem dla niemowląt, przekąski dla maluchów oraz przekąski dla starszych dzieci. Ich produkty są wygodne w noszeniu i spożywaniu, a jednocześnie są zdrowe i smaczne. Firma pracuje obecnie nad nową linią produktów, która będzie zawierać organiczny makaron pełnoziarnisty z pszenicy durum – ziarna, które jest zwykle uprawiane w izraelskim klimacie. Celem Bebiko jest udostępnienie pożywnej żywności wszystkim rodzinom. Oferują różnorodne opakowania, w tym skrzynki z wieloma porcjami w opakowaniu, a także pojedyncze opakowania, dzięki czemu klienci mogą kupić dokładnie to, czego potrzebują. Pakiety zawierają zarówno jedzenie dla niemowląt, jak i przekąski dla małych dzieci. Każdy produkt sprzedawany jest z kodem rabatowym na bezpłatny posiłek w jednej z partnerskich restauracji Bebiko, w tym Hummus Hatzer – ekologicznej restauracji hummusowej w Tel Awiwie. 

About the author